O mnie

 MAGDALENA

Mimo, że na codzień twardo stąpam po Ziemi i staram się wszystko planować z udziałem kalendarza to jednak jestem ogromną marzycielką i lubię czasem dać ponieść się fantazji, a wtedy wiadomo – przychodzą najlepsze pomysły.

Artystyczne zacięcie jest gdzieś na dnie mojej duszy dlatego często angażuję się w różne akcje kulturalno-społeczne. Co jakiś czas wyjeżdżam ze swoją mamą na targi dla twórców rękodzieła.

Gdybym mogła wybrać miejsce, w którym chciałabym zamieszkać byłoby mi bardzo trudno. Bliska odległość do morza, ciepło i palmy to główne wyznaczniki moich marzeń, musiałyby jednak łączyć się z bliską odległością do miasta. Nie potrafię zdecydować się na jeden cel ostateczny – świat jest taki piękny!

Dużo pracuję, dużo podróżuję  - staram się łączyć te dwa zajęcia i idzie mi to całkiem nieźle. W dużej mierze pracuję zdalnie jako Copywriter dlatego mogę zabrać ze sobą laptopa na drugi koniec świata i łączyć przyjemnie z pożytecznym.

Atrakcyjne oferty przecenowe to coś, co zawsze znajdę. Niby zakup na promocji nie do końca jest przemyślany, ale dzięki temu mam kilka ulubionych przedmiotów, których nie oddałabym za nic w świecie.

Lenistwo? Tyko kiedy jest na to czas. Jeżeli jestem w trakcie realizacji jakiegoś projektu to nie potrafię się oderwać i zostawić czegoś kosztem mojego odpoczynku czy rozrywki. Na wszystko jest czas.

Energię czerpię od ludzi mnie otaczających. Lubię pozytywne nastawienie, nie wyklucza to czasem marudzenia. Pamiętajcie jednak – pozytywnie i do przodu.

Niczym tak w życiu się nie przejmuję jak moją rodziną – to ona jest dla mnie najważniejsza i oddałabym wszystko, aby Ci ludzie byli szczęśliwi i zdrowi. To, że mam ich przy sobie jest dla mnie największą wartością.

A gdyby tak coś zmienić? Właśnie po to powstał ten blog. Marzę o swoim miejscu, które pozwoli mi na rozwój osobisty oraz wdrożenie w życie małych planów, które zmienią je całkowicie.

 

11117497_10200405296_m1_medium

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.